Closed

Travel Pillow

Doresc o descriere produsului "Travel pillow"

Pe viitor Ce cautam:

un bun comunicator în limba română și limba engleză cu abilităţi excelente de scriere;

dornic să înveţe şi pasionat de mediul online;

studiile superioare (Litere, Jurnalism, Comunicare) reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului: Junior Content Editor va avea ca responsabilitati principale:

realizarea de texte concise si clare pentru prezentari de produse, companii si firme .

realizarea de articole pe diferite teme de business.

realizarea de interviuri cu persoane din zona de business.

realizarea de continut pentru site-urile companiei

traducere articole din limba engleza;

redactarea de continut pentru diferite actiuni sau campanii in social media: Facebook, Instagram;

analiza site-urilor si eliminarea erorilor ortografice sau de gramatica, gasirea unor formulari clare si concise

redactarea de comunicate de presa- participarea la unele din discutiile ce tin de planul de promovare al brandurilor sau produselor din portofoliul companiei;

Beneficii:

Salarizare corelata cu performanta.

Posibilitate lucru remote.

Proiecte interesante.

Skills: Copywriting, Product Descriptions

See more: travel related link building, download free template sites travel agency, best travel script, templates travel agency joomla, travel component joomla, joomla travel agency template, travel engine web service, travel languages, best travel site design, europe travel article, travel agency system, joomla travel site, travel logo design free, facebook travel apps, project pillow travel, facebook app travel, custom facebook travel company application, basic facebook windows ce, travel pillow project, travel agency facebook page

About the Employer:
( 0 reviews ) Salzbergen, Germany

Project ID: #17190480

9 freelancers are bidding on average $7/hour for this job

anitavoi

Buna ziua. Ma numesc Ana-Maria, sunt de nationalitate romana si lucrez ca profesor de limba engleza. In timpul liber lucrez ca freelancer, in special traduceri, redactare articole, corectare, transcriere. Ma interes More

$10 USD / hour
(8 Reviews)
3.3
$6 USD / hour
(3 Reviews)
2.0
DraguMaria

Hello, De aproximativ 3 ani am început să ma axez pe zona de copywriting, unde am ajung să scriu despre diverse domenii, destul de diversificate, precum pe zona de food, fashion, tratamente faciale, organizare even More

$7 USD / hour
(0 Reviews)
0.0
mechetiucdenisa

Bună ziua .Sunt interesată de acest job și am o vastă experiență în domeniul online. Relevant Skills and Experience Descriere produse Copwriting Rescriere texte

$12 USD / hour
(0 Reviews)
0.0
(0 Reviews)
0.0
craciunlauramari

Buna ziua, Mi-ar placea sa fac parte din proiectul dumneavoastra, deoarece se pliaza foarte bine pe interesele si abilitatile mele. Am experienta in ceea ce priveste review-ul de produse, scrierea de articole, rea More

$5 USD / hour
(0 Reviews)
0.0
(0 Reviews)
0.0
satem

Buna ziua. Astept un mesaj cu mai multe detalii in ce priveste proiectul dumneavoastra. O zi frumoasa in continuare !

(0 Reviews)
0.0
(0 Reviews)
0.0